פתרונות הצללה זולים

     

  להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

אילו סוגים של פתרונות הצללה קיימים בארץ ?

 
בשנים האחרונות, אנו עדים כי הרבה אנשים פונים יותר אל סוככים וגם פתרונות הצללה שונים על מנת להימנע מחשיפה לשמש  במרפסות, בדירות ובבתים. החומרים מהם עשויים הסוככים ישפיעו על היעילות והעמידות שלהם מפני נזקי מזג האוויר. יש סוככים ידניים ויש גם אוטומטיים, ההבדל הוא כמובן במחיר שלהם.  יש הרבה שמעדיפים דווקא את הסוככים האוטומטיים שמגיעים עם שלט רחוק, לחלקם יש גם כפתור הפעלה מהבית. יש היום  הרבה סוככים שיכולים להתקפל באופן אוטומטי במידה וישנן רוחות חזקות. הסוככים השייכים לקטגוריית פתרונות הצללה הם מבוקשים היום, היות ורוב האנשים אינם נמצאים בבית בשעות היום ואם תהיה רוח חזקה, אין צורך שתהיו בבית, החיישנים הנמצאים בסוככים פועלים  מיד ומקפלים את הסוכך מבלי שייגרם לו כל נזק.
 
מרקיזה - הינה פתרון מעולה להצללה !
 
מרקיזה הינה סוכך מעוצב. יש כאלה שהן קבועות ויש כאלה שהן מתקפלות. הן נראות יפה ואלגנטי ונותנות צל בכל כוון אפשרי, כך שברוב שעות היום החמות, במיוחד בתקופת הקיץ בהן השמש קופחת, יהיה לכם תמיד צל. לבטח כבר ראיתם מרקיזות בהרבה מאוד מרפסות, אנשים משתמשים בה לא רק כפתרון להצללה, אלא גם לפרטיות מהשכנים הגרים קרוב אליהם. מחירה של המרקיזה הוא יחסית זול אבל כמובן שהמחיר תלוי בגודלה של המרקיזה. מרקיזה למשל בגודל של מטר וחצי על שני מטר, יכולה לעלות 3,300 ₪ אבל אם יש לכם מקומות קטנים, העלות תהיה בת כמה מאות שקלים.
 
פתרונות הצללה באמצעות מסכי מסילות
 
מסכי מסילות, הם מסכים שמורכבים על מסילות, וניתן למתוח אותם או להסירם לפי הצורך שלנו. ההתקנה של מסכי מסילות, היא הזולה ביותר מבין פתרונות הצללה הנמצאים בשוק, עלות התקנה של מסכי מסילות יכולה להגיע לסכומים של בין 300-1,300 ₪ כל זה כמובן בהתאם לגודלם של מסכי המסילות. גם הפרגולות הן פתרונות הצללה, אלה נמצאות לרוב בחצרות הבתים והן עשויות מחומרים כמו פלסטיק אלומיניום  או עץ. העץ לרוב הוא החומר המועדף על רוב האנשים המזמינים פרגולות, היות והוא חומר יציב וחזק ועמיד בפני נזקים שונים. רוב עיצובי הגינות נעשים באמצעות תוספות של פרגולות שמעניקות יופי טבעי ועיצוב שרק מוסיף חן לגינה.
 
הכנסו לאתר  למידע נוסף.