הצללה למרפסת

     

  להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

הצללה למרפסת

במאמר זה נספק עבורכם מקבץ טיפים ייעודי עבור הצללה למרפסת. הטיפים נוסחו על ידינו בעקבות לא מעט שאלות של בעלי משק בית פרטי שיש להם מרפסות בבתים והם מתעניינים בקירוי המרפסות באמצעות פתרונות הצללה. מאמר זה יספק כל שיידרש לכם לדעת על הצללה למרפסת באמצעות מתן טיפים מסוג זה. ייתכן כי טיפים אלו השיבו גם לשאלות העבר שלכם, ולכן מומלץ לקרוא מאמר זה עד תומו:
 
הצללה באמצעות רשת הצללה
 
רשת הצמללה היא הפתרון הפשוןט ביותר להצללה. יש לקנות רשתה הצללה ייעודית לבתים פרטיים: בשונה מרשת ההצללה בבתי ספר, מדובר ברשת הצללה יפהפייה, עבה ומעוצבת על ידי אדריכלים. רשת הצללה מסוג זה תוסיף נופך רב לביתך ותספק צל למרפסת בצורה אופטימלית. הצללה למרפסת מסוג זה נחשבת לפופולרית ביותר.
 
הצללה באמצתעות סוככים
 
ניתן לרכוש סוכך ביתי אשר יותקן על הקיר האחורי של המרפסת. בכך, הקיר ישמש במעין מושא ההגנה מהמשמ, כשהיא תסופק על ידי הסוכך שיותקן עליו. כל מי שיהיה מתחת לקיר ייהנה מהצל. הצללה למרפסת באמצעות סוככים מתאימה במיוחד אם מדובר במרפסת נמוכה בגובה הקרקע. במפרסות הגבוהות המראה החיצוני של הסוכך פחות מלבב וגם קשה יותר לתיקון במקרה של קילקולים בשל היותו מוצב על הגג.
 
הצללה באמצעות פרגולות
 
הצללה באמצעות פרגולות דומה להצללה באמצעות סוככים, אך יכולה להיות גם שונה ממנה: בדומה לתחום הסוככים, ניתן לקנות גם פרגולות תלויות שייתלו על המרפסת התחתונה. החידוש הוא שבתחום הפרגולות ניתן לרכוש מבנים שננעצים באדמה על ידי הצבתם בבסיס עם משקולת אשר מונח מתחת לאדמה, בדומה להצבת שמשיות. דרך הצבה זו דואגת לפרגולה יציבה כל ימות השנה. פרגולות אלו מהוות הצללה למרפסת אשר מספקת עיצוב ומקצועיות כאחד. פרגולות אלו יכולות להיוצת עשויות מאלומיניום או מעץ, והן מהוות מוצר יפה אשר יכול לשמש אתכם בתחום הצללה למרפסת. מרפסת שיש בה בריכת שחיה יכולה להיות מי שתזכה בפתרון הצללה למרפסת מסוג זה, שכן בבריכות ציבוריות ניתן לראות בלא מעט מקרים פרגולות שמוצבות בקרבת המים. הליכה בקו זה תיתן תחושה שהבריכה שלכם מתחילה להכיל את האופי של בריכות השחייה הציבוריות ובכך ליצור אווירה של נופש באמצע המרפסת שלכם.