בניית פרגולות

     

  להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

בניית פרגולות

בניית פרגולות והתקנתם, הינה הדרך הכי טובה ליצור פינה נעימה בגינה שלנו. הגינה הופכת להיות מיוחדת ועיצובית יותר כאשר אנו מתקינים בה פרגולה. יש הרבה סוגים של פרגולות וסורגים אך מי שמעוניין לבצע בניית פרגולות והתקנתם, חייב לדעת כי הן מצריכות אישורי בניה מיוחדים. בדרך כלל, כדאי שרק בעלי מקצוע בתחום הפרגולות, יתקינו לכם את הפרגולה בחצר. אפילו אם יש לכם ידי זהב, לא כדאי להסתכן גם מבחינה בטיחותית אם הפרגולה לא תהיה יציבה היות ופרגולה שאינה מותקנת באופן מקצועי, יכולה אף לגרום לאסון, אז למה לכם לקחת סיכונים מיותרים?  יש להתקין פרגולה העומדת בתקן מחמיר. כדאי כי הפרגולה תהיה באישור של מהנדס על מנת שתקבלו את אישור הבניה עבורה.

סוגי הפרגולה הקיימות היום בשוק

ישנם כמה סוגים של פרגולות, הפרגולות שהן נפוצות יותר, הן הפרגולות העומדות בכוחות עצמן. הסוג השני של הפרגולות זה הפרגולה הנמצאת בחזית הבית או ביציאה לחצר האחורית. הפרגולות מרחיבות בצורה אופטית את הבית. כדאי כי בעת ביצוע בניית פרגולות והתקנתם, לבדוק אם הן יציבות דיין. יש לוודא כי הפרגולה עומדת בכל נזקי מזג האוויר וגם מפני רוחות חזקות על מנת שלא יהוו סכנה בטיחותית.  הבחירה של מי שיתקין את הפרגולה, חייבת להיות באמצעות איש מקצוע המומחה בכל הסוגים של בניית פרגולות והתקנתם. גם את הבחירה של סוג העץ או המבנה של הפרגולה, איש המקצוע יסייע לכם בבחירה ובעיצוב שיתאים לסגנון הגינה שלכם. אם יש לכם גם דקים מעץ בגינה, שילוב של פרגולה מעץ יהיה שילוב מנצח.

שינוי דרמטי וזול בגינה

היתרון הגדול בהתקנת פרגולה, זהו השינוי הדרמטי שהוא אף זול. ישנן פרגולות העשויות ממגוון סוגים, יש כאלה שהן יקרות יותר ויש פחות. ניתן עדיין, לרכוש פרגולה זולה יותר, אך לגרום עדיין לגינה ולמרפסת ביתכם להיראות יוקרתיות ומעוצבות. ניתן לשבת בפרגולה כשיש בה ריהוט גן מתאים אשר יוכל להשתלב עמה יפה. אלמנטים שונים בגינה, ישתלבו יפה עם הפרגולה, כמו מסלעות, מזרקות, ריהוט כמו נדנדה מעץ וכמובן צמחייה עשירה. ניתן לשלב מטפסים כמו גפן או סוג אחר שישתלבו ויטפסו על הפרגולה עצמה.